Корзина:
Следите за нами:
Подпишитесь на новости: OK
С Картой друга выгоднее-10%

Карта Друга

 

 

1. Vispārējie noteikumi:

1.1. Turpmāk tekstā „Vairāk Saules” klientu karte (turpmāk tekstā Drauga Karte ir karte, kuru piešķir „Vairāk Saules”, un kura lietotājam sniedz iespēju iegādāties preces par atlaidi un saņemt īpašos piedāvājumus.

1.2. Drauga kartes saņemšanai iesniegtie personas dati tiek apstrādāti ar mērķi izsniegt Drauga Karti, iegūt, analizēt un apkopot šajos noteikumos norādītos datus, sazinātos ar klientu, nosūtītu Drauga kartes īpašniekiem piedāvājumus pa elektronisko pastu vai īsziņas veidā, kā arī lai izstrādātu piedāvājumus Drauga kartes lietotājiem. Dati tiek apstrādāti saskaņā ar Vairāk Saules privātuma politiku, ar kuru varat iepazīties sadaļā Privātuma politika.

1.3. Izsniedzot Drauga karti, ar Drauga karti restorānos tiek piedāvāta īpaša cena (atlaide) atsevišķiem produktiem no ēdienkartes. Īpašā cena (atlaide) nesummējas ar citiem īpašajiem piedāvājumiem vai akcijām.

1.5. Veicot pasūtījumu ar piegādi uz adresi caur www.vairaksaules.lv, zvanot pa tālruni 8833, vai caur Vairāk Saules mobilo lietotni pirkuma summai tiek piemērota Drauga kartes atlaide 5% apmērā.

1.6. Veicot pasūtījumu līdzņemšanai no kāda restorāna, pirkuma summai tiek piemērota Drauga kartes atlaide 20% apmērā.

1.8. „Vairāk Saules” ir tiesības, laiku pa laikam noteikt un/vai mainīt produktus, kuriem tiek piemērota īpaša atlaide, lietojot Drauga karti.

1.9. Klienta norādītos  datus, „Vairāk Saules” neizpauž trešajām personām, izņemot gadījumus, kad datu atklāšanas pienākums vai tiesības izriet no normatīvajiem aktiem.

2. „Vairāk Saules” Drauga kartes saņemšanas noteikumi:

2.1. Drauga karti bez maksas ir iespējams saņemt ielādējos Vairāk Saules lietotni App Store vai Google Play interneta veikalos un nosūtot pieprasījumu kartes saņemšanai.

2.2. Drauga kartei nav derīguma termiņa ierobežojuma.

3. „Vairāk Saules” Drauga kartes izmantošanas noteikumi:

3.1. Drauga kartes īpašniekam, lai saņemt atlaidi veicot norēķinu „Vairāk Saules” restorānos ir jāuzrāda Vairāk Saules lietotnē piešķirtais unikālais QR kods.

3.2. Veicot ēdienu pasūtījumus Vairāk Saules lietotnē (ja Drauga karte ir aktivizēta) papildus to nav jānorāda. Tas attiecas uz piegādes pasūtījumiem uz Jūsu adresi un pasūtījumiem līdzņemšanai.

4. Citi Drauga kartes izmantošanas noteikumi:

4.1. „Vairāk Saules” ir tiesīga bez iepriekšēja brīdinājuma bloķēt Drauga karti sekojošos gadījumos:

4.1.1. Klients nav apmaksājis rēķinu restorānā vai par piegādes pakalpojumiem;

4.1.2. No Klienta uzrādītā tālruņa veikts viltus izsaukums uz piegādi piegādes servisu.
Если сегодня у Вас именины, Вы можете получить скидку 20% на заказ с доставкой. Сегодня именины празднуют Emma, Lība

Vairāk Saules - Итальянская кухня, Пицца, Суши -

Карта Друга

Вход для зарегистрированных пользователей:

E-mail
Пароль


Забыли пароль?      Регистрация

Забыли пароль?

E-mail

Второй WOK 50% OFF!