Grozs:

Jaunākais Twīts

Sniegotās dienas prieks! Šodien (18.01.) ēdieniem -50% atlaide visos restorānos. Akcija spēkā ar… https://t.co/b4Z6pasnUz

1 d. atpakaļ Apskatīt Twitterī
Sekojiet mums:
Pierakstīties jaunumiem: OK
Ar Drauga karti izdevīgāk-10%

Endijs gatavojas maratonam

2013.05.01

Endijs Bērziņš gatavojas Nordea Maratonam

 

„Vairāk Saules” Nordea Rīgas maratona pastas „ballītei” gatavo vismaz tonnu makaronu, pastas un ravioli


Lai nodrošinātu efektīvu Nordea Rīgas maratona dalībnieku „uzpildīšanu” ar pirms-starta ogļhidrātiem, Nordea Rīgas maratons šogad sadarbosies ar restorānu-picēriju „Vairāk Saules”. Restorāna šefpavārs Endijs, kurš kopā ar savu darbinieku komandu pats cītīgi gatavojas 19.maijam, gādās, lai visiem skrējējiem būtu iespējams uzkrāt nepieciešamos ogļhidrātus un enerģiju, lai visiem pietiktu spēka 19.maijā pieveikt Nordea Rīgas maratonu, neatkarīgi no distances.


Makaronu un pastas „ballīte” EXPO


Pirmkārt, Endijs ar komandu rūpēsies par makaronu un pastas „ballīti” EXPO laikā 17.-18.maijā "Radisson Blu Daugava Hotel” Pārdaugavā. Ierodoties pēc dalībnieku numura, Endijs ar komandu Jūs cienās „Vairāk Saules” makaronu „ballītē” turpat EXPO piektdien, 17.maijā, no plkst. 17:00 -20:00 un sestdien, 18.maijā, no plkst. 14:00 – 18:00.
EXPO pastas „ballītes” ēdienkartē mūsu pašu gatavotās itāļu pastas, olu nūdeles, dažādu veidu ravioli, kuri nesatur E vielas, margarīnu (hidrogēnos taukus), sintētiskos garšas uzlabotājus, pastiprinātājus un krāsvielas.
Kopumā pastas ballītē plānojam noservēt ne vairāk, ne mazāk, kā vienu tonnu pastas.


Atcerieties paroli un uzrīkojiet savu makaronu ballīti paši!


Visiem tiem, kas vēlas spēkus un enerģiju uzkrāt jau laicīgi, sākot ar 1.maiju visos „Vairāk Saules” veikalos varat iegādāties pastu un ravioli ar 20% atlaidi, lai paši mājās pagatavotu lielisku maltīti sev un saviem komandas biedriem vai līdzjutējiem.


Atcerieties paroli, kas ļaus jums iegādāties veikalā pastu un ravioli ar atlaidi: „Es skrienu ar Vairāk Saulēm Nordea Rīgas maratonu!”


Labu apetīti un krājiet spēkus 19.maijam!


Meklējiet „Vairāk saules” īpašos produktus:
„Riga Plaza”, Mūkusalas iela 71, Rīga; „Olimpia”, Āzenes iela 5, Rīga; „Sky&More”, Duntes iela 19a, Rīga; „t/c RIMI”, Biķernieku iela 160, Rīga.Vairāk Saules - Itāļu vituve, Picas, Suši - Jaunumi -

Endijs gatavojas maratonam

Reģistrētiem lietotājiem:

E-pasts:
Parole:


Aizmirsi Paroli?      Reģistrācija

Aizmirsi Paroli?

E-pasts:

Otrajam WOK 50% OFF!